La Plage Bungalow

  • 55 m²

La Plage Bungalow ligger bare noen få skritt fra Umm Suqeim Park Surf House Dubai.

Boligen tilbyr tilgang til et komplett kjøkken.

Burj al Arab ligger 1 km fra denne villaen mens BOUNCE Trampoline Park ligger 2 km unna. Gjestene kan spise i den kafé Tania's Teahouse, som ligger ca 200 meter unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Kunstdistriktet på Alserkal-avenyen. Det er en lokal bussholdeplass ca 950 meter unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near La Plage Bungalow Dubai
Full Moon Guesthouse
pris kun for mobil

Full Moon Guesthouse

8.8
Fabelaktig 137 anmeldelser
302 m fra overnattingsstedet
USD 62 USD 56
per natt
Villa 29 Suite B - Vacation Home
pris kun for mobil

Villa 29 Suite B - Vacation Home

1.5 km fra overnattingsstedet
USD 116 USD 104
per natt
Luxurious Garden View Apartment With Pool & Gym In Madinat Jumeirah By Aya Boutique
pris kun for mobil

Luxurious Garden View Apartment With Pool & Gym In Madinat Jumeirah By Aya Boutique

1.8 km fra overnattingsstedet
USD 438 USD 394
per natt

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På rommene

    • Klimaanlegg

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 18:00
    Utsjekking: fra 08:00 til 10:00
    LisensnummerABC-ABC-AB7CD
    Ofte stilte spørsmål
    • ❓
      Hvilke populære attraksjoner er nær La Plage Bungalow?
      Du kan besøke Umm Suqeim Park, som ligger i nærheten av La Plage Bungalow.
    • ❓
      Kan vi parkere kjøretøyet vårt i nærheten av La Plage Bungalow?
      Ja, parkering er tilgjengelig for gjester på La Plage Bungalow.
    • ❓
      Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på La Plage Bungalow?
      Gjester i La Plage Bungalow bør sjekke inn senest 18:00 og sjekke ut til 10:00.
    • ❓
      Hvilke restauranter er i nærheten av La Plage Bungalow?
      Restauranter i nærheten av La Plage Bungalow inkluderer Tania's Teahouse og Scoopi Cafe.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    La Plage Bungalow Dubai

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk